20180420_183001_HDR.jpg

Jak nie zwiedzać Lwowa?

1. Nie zwiedzaj według poradników TOP 10

Jedź do Lwowa z myślą o sobie i swoich zainteresowaniach. Niekiedy rzeczy, które podobają sie Tobie nie zmieszczą się w TOP 50. Ale to Twój wyjazd. Napisz o swoich zainteresowaniach do Baciara a pomogę w doborze miejsc,

2. Najpopularniejsze nie znaczy najlepsze

Owszem, będzie Cię korcić by zajrzeć do miesc najbardziej obleganych. Wejdź tam, porób zdjęcia, ale najlepsze kulinarne doznania czekają Cię gdzie indziej. 

3.Regionalne nie znaczy najlepsze.

Lwów był jest i będzie międzynarodowy. Dlatego nie skupiaj się na tym by zjeść dania regionalne, bo niekiedy są one serwowane na dworcach w Polsce. Prawdziwi mistrzowie lwowskiej kuchni gotują pyszne potrawy z całego świata. 

4. Łyczaków to nie tylko Cmentarz

Na cmentarz iść musisz, ale przejdź się Łyczakowem, dowiedz się o jego historii oraz kto tam mieszkał i ile znaczy dla polskiej kultury. Oferuję to w ofercie Lwoska Wierność. 

5. Widoki nie tylko z Wysokiego Zamku

Pięknie stamtąd widać Lwów i warto tam iść, ale znajdziemy miejsca gdzie Lwów z góry zobaczysz jeszcze piękniej.

6. Cmentarz Łyczakowski to nie tylko Banach i Konopnicka

Cmentarz Łyczaowski to muzuem Lwowa, Polski i innych narodów. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy kto tam leży i dłuższy spacer po nim jest więcej wart niż kilkanaście lekcji historii. 

7.Lwów to nie tylko Rynek

Prawdziwy Baciar szuka atrakcji wsród lwowskich uliczek, tam jest mnóstwo knajp z naprawdę dobrym jedzeniem i piwem. Zaułki Lwowa też kryją wiele miejsc godznych uwagi, spytaj Baciara jak do nich trafić. 

8. Orlęta Lwowskie 

Dowiedz sie więcej o ich legendzie Orląt, poznaj kontekst Bitwy o Lwów i zobacz miejsca z nim związane. Wtedy wizyta na cmentarzy nabierze dla Ciebie jeszcze większego znaczenia.

9. Nie rezerwuj na ostatnią chwilę.

Pomyśl o Lwowie wcześniej, zarezerwuj hotel w dobrym miejscu, zaklep stoliki w restauracjach i nie trać czasu na stanie w kolejkach.A jak już w niej wystoisz to trafisz do miejsca ze słabą kuchnią. Jeśli nie wiesz gdzie i jak to zrobić, napisz do Baciara i przyjezdzaj na gotowe.

10.Nie czytaj poradników "Lwów w jeden dzień"

VIII wieków historii, tysiące zabytków, setki historii ludzkich do opowiedzenia, litry piwa i kawy do wypicia i spacer z ukochaną osobą po Stryjskim Parku w jeden dzień? Nie ma mowy.

 

Jeśli masz pytania pisz śmiało do Baciara!